Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Давид n0rb3r7 Даниелян играющий за K23 высказался о составе ECSTATIC. После поражения на турнире  Funspark ULTI 2021 он сравнил коллектив с читерским миксом Akuma. Об этом игрок написал в своем Twitter.

https://twitter.com/n0rb3r7_CSGO/status/1484875653312823307

Мы проигрываем Ancient в финале Funspark, жаль так проигрывать лучшему капитану в истории. Мы вернемся сильнее. Простите…

Позже в комментариях его фанат спросил:

Почему все машнили Akuma, но не обращают внимания на типов, которые катают так полгода?

На что Давид ответил:

Потому что они не такие долб..ебы как Akuma, чтобы сразу еб..уть такие сильные команды как NAVI и VP. Эти по-тихонько делают

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Iceberg: «Карту хоть поменяют? Если они там парочку изменений внесут, то пойду в другую игру»

Напомним, что Akuma победила Natus Vincere и Virtus.pro в плей-офф EPIC CIS League Spring 2021, многие команды считают их читерами, но доказать нечестную игру со стороны ребят официально не удалось.

Материалы по теме

ESIC назавжди дискваліфікуваши власника Majesty, ProjectX та Akuma. Всю схему здали самі гравці, розбираємося хто саме

Український кіберспортивний діяч Олексій Шишко, який ймовірно був власником таких команд, як Majesty, ProjectX та Akuma отримав пожиттєву дискваліфікацію від комісії з доброчесності ESIC.

ВІДЕО! Повний розбір скандалу з Akuma, який став головним скандалом в історії українського кіберспорту

Скандал з українською командою Akuma став найпотужнішим в історії українського кіберспорту і хоча вже минуло чимало часу періодично починаються чергові дебати, а чи були насправді гравці Akuma читерами, чи весь бруд, який на них вилили був просто масовим наклепом.

Outsiders перевели n0rb3r7 на лаву зипасних і підписали нового гравця

Російська команда Outsiders відправила на лаву запасних Давіда n0rb3r7 Даніеляна лише через 52 дні після перемоги команди не Мейджорі в Ріо. В основному складі вірменського геймера замінить Олександр KaiR0N– Анашкін, відомий грою за Aurora Gaming.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.