Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EC Kyiv оголосили нового головного тренера команди. Нагадаємо, що вчора український клуб повідомив про те, що не буде продовжувати співпрацю з Kane, який займався командою упродовж останнього місяця.

Новим тренером стане давній знайомий багатьох гравців команди Олександр Psycho Злобін.

Коментар СЕО EC Kyiv Максима Беднарського:

З Олександром я знайомий ще з часів Windigo Academy, його скіл допомагав йому довгий час бути ТОП-1 EU гравцем за системою балів ELO на платформі Faceit. Він пройшов кар‘єру гравця де отримав необхідний досвід в тому числі роботи із Johnta у якого перейняв досвід з будування тренувального процесу успішної команди. Враховуючи ці якості я вважаю, що на сьогодні він ідеально буде вписуватись до нашої структури та команди як головний тренер! Зараз команді треба зігратися та показати на що вона здатна. Тому цим анонсом ми поки що закриваємо зміни у команді та даємо час на реалізацію потенціалу та виконанню поставлених перед командою цілей! Вболівайте за EC KYIV, все буде Україна!

Читайте також першу частину великого інтерв’ю з Максимом Беднарським у нас на сайті. 

Материалы по теме

Обидва склади клубу IKLA перейшли на CS2, намагаючись виграти час

0

Директор та співвласник українського клубу IKLA Максим Беднарський повідомив, що обидва склади клубу перейшли на CS2. Команди мають власний сервер на якому тренуються одна з одною, а також грають праки з іншими командами з TOP-100 рейтингу HLTV.

Після провалу на відбіркових до Мейджора клуб IKLA звільнив двох гравців і головного тренера команди

0

Цілком прогнозовано після провалу на відбіркових до Мейджора український клуб IKLA мав зробити якісь зміни, але досить неочікуваною стала новина про те, що клуб звільняє одразу двох гравців і головного тренера. У офіційному зверненні клуб подякував гравцям і окреслив найближчі плани на майбутнє.

Інтерв’ю з CEO українського кіберспортивного клубу IKLA Максимом Беднарським від видання SPEKA

Інформаційний портал SPEKA взяв інтерв’ю у CEO українського клубу IKLA Максима Беднарського. Публікуємо найбільш цікаві відповіді.

IKLA офіційно підписали контракти з SENSEi, j3kie та Psycho

SENSEi, j3kie та Psycho пройшли випробувальний термін, підписали контракт з IKLA на 2 роки. Про це український клуб повідомив у своїх соціальних мережах.