Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

EC Kyiv оголосили нового головного тренера команди. Нагадаємо, що вчора український клуб повідомив про те, що не буде продовжувати співпрацю з Kane, який займався командою упродовж останнього місяця.

Новим тренером стане давній знайомий багатьох гравців команди Олександр Psycho Злобін.

Коментар СЕО EC Kyiv Максима Беднарського:

З Олександром я знайомий ще з часів Windigo Academy, його скіл допомагав йому довгий час бути ТОП-1 EU гравцем за системою балів ELO на платформі Faceit. Він пройшов кар‘єру гравця де отримав необхідний досвід в тому числі роботи із Johnta у якого перейняв досвід з будування тренувального процесу успішної команди. Враховуючи ці якості я вважаю, що на сьогодні він ідеально буде вписуватись до нашої структури та команди як головний тренер! Зараз команді треба зігратися та показати на що вона здатна. Тому цим анонсом ми поки що закриваємо зміни у команді та даємо час на реалізацію потенціалу та виконанню поставлених перед командою цілей! Вболівайте за EC KYIV, все буде Україна!

Читайте також першу частину великого інтерв’ю з Максимом Беднарським у нас на сайті. 

Материалы по теме

IKLA офіційно підписали контракти з SENSEi, j3kie та Psycho

SENSEi, j3kie та Psycho пройшли випробувальний термін, підписали контракт з IKLA на 2 роки. Про це український клуб повідомив у своїх соціальних мережах.

Про ребрендинг EC Kyiv у IKLA — друга частина інтерв’ю з CEO клубу Максимом Беднарським

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.

Український клуб EC Kyiv змінив назву, кольори, айдентику та позиціонування. Тепер клуб називається IKLA

Український кіберспортивний клуб EC Kyiv змінив назву на IKLA, перейменував соціальні мережі та випустив цікавий анімаційний ролик, де змія жалить капітана команди і він попадає у віртуальну реальність, де вдягає нову форму клубу IKLA.