Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Singularity и INDE IRAE eSports прошли в закрытую квалификацию на IEM Fall 2021 для СНГ. Singularity одержала победу в финале над Websterz со счетом 2:0. А вторым победителем открытой квалификации стал коллектив INDE IRAE eSports, который обыграл Esports Club Kyiv со счетом 2:1

На закрытых квалификациях уже известны следующие команды: Akuma, Nemiga, Unique(ex-100PG), Entropiq и INDE IRAE. К этому списку присоединятся ещё две команды со второй квалификаци.

Турнирную сетку вы можете наблюдать ниже:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Лучший клатч в истории CS:GO? refrezh спас HEROIC от вылета с ESL Pro League S14 — ВИДЕО

IEM Fall 2021 для СНГ пройдет с 29 сентября по 3 октября в онлайн-формате. 12 команд разыграют $50 тысяч, а также очки ESL Pro Tour и RMR, которые необходимы для попадания на PGL Major Stockholm 2021.

Материалы по теме

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Guardian не здається! Зібрав національну команду молодих талантів та спробує знову повернутися на вершину

В той час, як ветеран німецького CS gob_b пішов у тренери, інший ветеран не втрачає нагоди ще раз спробувати свої сили у ролі гравця.

Seized знову втратив команду. Всіх російських гравців Team Singularity було кікнуто

0

Данський клуб Team Singularity розійшовся зі своїм складом з CS:GO. Склад відправили у відставку через виключення Росії зі світового кіберспорту.