Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Всесвітньо відомий виробник девайсів для геймінгу та кіберспорту компанія SteelSeries запровадила дуже цікаву ініціативу. Вона буде нагороджувати призами у розмірі 20 тисяч доларів та наборами ігрових девайсів професіоналів, які виграли кіберспортивні трофеї, використовуючи мишки SteelSeries.

До заліку рахуються такі дисципліни, як Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Rainbow Six: Siege, Apex Legends, Fortnite та Player Unknown Battlegrounds.

За перемогу кравець, зможе отримати 20 тисяч доларів та два набори девайсів, один з яких дістанеться комусь з його ком’юніті. Якщо в команді всі гравці грають на мишах SteelSeries, то всі вони отримають призові гроші та девайси.

Щоб взяти участь у програмі, учасники повинні бути професійними кіберспортивними гравцями під час Акційного періоду, виграти відповідний офлайн-турнір (LAN) S-Tier/Tier 1 та надати відповідні докази, що це було досягнуто за допомогою миші SteelSeries. Потім учасник повинен повністю заповнити та надіслати онлайн-форму заявки на (www.steelseries.com/prime-bounty). 

Програма діє в усьому світі, за винятком жителів Росії, Білорусі, Криму, Північної Кореї, територій ДНР та ЛНР та будь-яких країн, під санкціями США чи Організації Об’єднаних Націй. 

Турніри, які будуть враховуватися в програмі:

CSGO — Intel Extreme Masters XVII — Dallas
CSGO — BLAST Premier: Spring Finals 2022
CSGO — IEM XVII — Cologne
CSGO — ESL Pro League Season 16
CSGO — IEM XVII — Rio Major 2022
CSGO — BLAST Premier: Fall Finals 2022
CSGO — BLAST Premier: World Final 2022
Valorant — VALORANT Champions 2022
Rainbow Six — Six August Major 2022
Apex Legends — ALGS: 2022 Championship
PUBG — PUBG Nations Cup 2022
Fortnite — Dreamhack Sweden


Коментар Gameinside: Програма SteelSeries дуже цікавий та новий крок, який привертає до себе увагу. Повідомляється, що гравці FaZe вже отримали свої призи, через те, що вони грали на мишках SteelSeries на мейджорі в Антверпені, який вони виграли. 

Читайте також про те, що 18 країн закликали регулювати ринок лутбоксів в іграх, через те, що ігри перетворилися на своєрідні казино. 

Материалы по теме

У складній боротьбі BiG перемогли FaZe та стали чемпіонами Roobet Cup 2022

0

Не дивлячись на скептицизм аналітиків, команда BiG вдруге за турнір перемогла в фаворитів FaZe та стала чемпіоном турніру Roobet Cup 2022. Матч виявився дійсно напруженим і жоден з суперників не хотів віддавати перемогу. Все вирішилося на додаткових раундах третьої вирішальної карти.

Матч дня! 30 червня о 20.00 у фіналі Roobet Cup 2022 зіграють FaZe та BiG

0

Дійшов до завершення комерційний турнір Roobet Cup 2022 у якому, через великі призові, брала участь досить велика кількість топових команд світу з CS:GO. Лідери світового рейтингу команда FаZe без особливих проблем переграли у Play-off команди ENCE та Astralis і зустрінуться у фіналі з BiG, яки своєю чергою, переграли Eternal Fire та Cloud9.

NAVI знищили лідерів світового рейтингу з заміняючим українським гравцем та встановили ряд рекордів

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.

BLAST Premier Spring Final 2022 — склад учасників та груп, розклад турніру, пряма трансляція

Вже 15 червня стартує BLAST Premier Spring Final 2022. У турніри візьмуть участь 8 команд, серед яких і такі гранди, як NAVI, ENCE та FaZe. Команди буде розподілено на дві групи по чотири колективи. Після групової стадії дві команди залишать змагання, переможці груп вийдуть одразу у півфінал, а команди, що зайняли 2-3 місця зіграють у