Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit виступили з жорсткою і дуже довгою заявою щодо покарання їхнього тренера та зняття його з Мейджора. Команда протестує, вважає рішення не справедливим, не визнає легітимною організацію ESIC та просить підтримки у громадськості.

Коротко про що заявили Spirit

  • У hally був тільки один момент використання бага в далекому 2019 році, на турнірі за 10000 $ з командами з топ-50 рейтингу HLTV;
  • Hally не знав про існування бага, він стався випадково і ні на що не впливав;
  • Тренер не вийшов одразу з сервера тому, що хотів додивитися раунд бо це його робота;
  • За весь час раунду тренер не побачив жодного опонента і дивився лише за своїми гравцями або просто у порожнечу;
  • Team Spirit не розуміють, хто такі ESIC, не розуміють, хто вів розслідування, вони не знають на підставі чого виноситься таке покарання;
  • Team Spirit не розуміють звідки влада у цих невідомих людей і чому їх слухають;
  • ESIC запропонували скостити 25% терміну покарання, якщо hally погодиться зі звинуваченнями, але Spirit відмовляються;
  • ESIC нічого не зробили для кіберспорту. Замість боротьби з радар-хаком та підставними матчами організація накинулася на тренерів.
  • Відео з багом Hally, яке ESIC надіслали, було завантажено у жовтні 2020 року, але тільки перед Мейджором оголосили покарання і Спірити сприймають це як спробу організації привернути до себе увагу.

Раніше ми писали про офіційне пояснення ESIC про те, що таке баг обсервера, як велося розслідування та чому саме такі покарання висувають тренерам. 


Коментар Gameinside: Потрібно визнати, що у випадку з багом в першу чергу сіли в калюжу Valve та об’єктивно hally і, напевно, багато інших тренерів використовували баг абсолютно неусвідомлено, без жодного злого наміру та користі для команди. Але водночас очевидно, що багато хто використовував баг спеціально і, щоб не розбиратися і не виносити спірні рішення за сотнями випадків, що зайняло б роки, Valve сказали ESIC «ФАС» і було прийнято рішення карати всіх однаково незалежно від того, чи отримала команда вигоду чи ні, використовувався баг спеціально чи випадково.

Team Spirit має право обурюватися, але точно не тому, що це якась дискримінація на їх рахунок. Раніше вже багато тренерів були покарані, хоча було очевидно, що вони не використовували баг спеціально. Покарання до всіх тренерів абсолютно однакове і різниться тільки в залежності від кількості раундів в яких використовувався баг обсервера.

Уся ця ситуація нагадує з одного боку спробу Valve прикрити свою дупу, причому чужими руками, а з іншого боку спробу нагнати на всіх такого страху, щоб у майбутньому ніхто навіть не думав хоч якось використати нові баги CS:GO, а відразу перезаходив на сервер та репортив про багESIC або Valve.

Ми не можемо погодитися з Team Spirit щодо того, що ESIC не потрібні і їх не потрібно визнавати. Регуляційний орган давно чекали й він потрібен. Але водночас ми можемо підтримати Team Spirit у їхній оцінці діяльності ESIC, які займаються серйозними розслідуваннями другорядних речей, але заплющують очі на більш нагальні проблеми.

Можливо це пов’язано з тим, що організація спочатку хоче завоювати авторитет у Valve та турнірних операторів і, вже набравши чинності, зайнятися складнішими та важливішими проблемами.

Материалы по теме

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.

CS:GO перейде на новий рушій Source 2 і змінить назву на Counter-Strike 2

Відомий кіберспортивний журналіст Річард Льюїс розповів, що CS:GO перейде на рушій Source 2 вже найближчим часом. Журналіст написав статтю в якій виклав чимало інформації, яку отримав з неназваного джерела, наближеного до розробки нового рушія.