Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Авторитетне світове видання The Washington Post припиняє висвітлення ігор та кіберспорту, яке вони запустили та розвивали з 2019 року. Всіх працівників буде звільнено наприкінці березня.

Офіційно повідомляється, що The Washington Post скоротить 20 співробітників, у тому числі п’ятьох штатних працівників у своєму відділі ігор та кіберспорту Launcher.

Launcher Washington Post буде закрито остаточно 31 березня – в останній день роботи п’яти штатних співробітників: Михайла Кліментова (монтажер), Джаан Елкер (відеомонтажер), Еліз Стенлі (монтажер), Шеннона Ляо (журналіст) та Натана Грейсона (журналіст).

Останніми роками звільнення в ігрових медіа є звичайним явищем. У березні 2022 року Enthusiast Gaming звільнила 11 зі своїх 26 співробітників свого сайту новин про ігри та кіберспорт Upcomer. У липні 2022 року сайт Inven Global, присвячений кіберспорту, звільнив всю свою редакцію. Через два місяці після цього компанія Fanbyte, що належить Tencent, звільнила майже всіх своїх робітників. Інші проекти, такі як G4 TV і VENN, після марних спроб отримати прибуток врешті-решт теж були закриті.

Звільнення у Washington Post є останнім у цілій серії звільнень у кіберспорті за останній час. Американська організація 100 Thieves скоротила 30 співробітників — приблизно шосту частину своїх робітників на початку цього місяця. Видавець VALORANT і League of Legends компанія Riot Games у січні також скоротила 46 співробітників, частина з них були з кіберспортивного відділу. Деякі інші організації, такі як Dignitas і TSM, скоротили штат минулого року. Також останнім часом повідомлялося про закриття кілька кіберспортивних клубів. 

Launcher The Washington Post заснував у 2019 році для висвітлення новин кіберспорту та ігор. Його метою було «допомогти подолати прірву між геймінгом, кіберспортом і широкою аудиторією».

За час існування розділу редакція The Washington Post випустила кілька резонансних статей та розслідувань, наприклад про токсичне лідерство та культуру у команді TSM, після чого у відомому клубі “полетіли голови”. Також видання зробило інтерв’ю з СЕО NAVI Євгеном Золотарьовим, в якому він обіцяв, що команда не буде працювати з росіянами, які не поїдуть з Росії (обіцянку так і не було виконано до кінця).

Читайте також: ASUS ROG презентували перший у світі монітор з частотою 540 Гц, розроблений для професійних кіберспортсменів

Материалы по теме

“Для українського професіонала «Apex Legends» війна означає пропущені ігри та душевний біль” – переклад статті The Washington Post

Пропонуємо вашій увазі переклад статті Арона Гарста в авторитетному англомовному виданні The Washington Post. У матеріалі автор розповідає історію українського професійного гравця, чию кар’єру зруйнувала війна, також в статті згадується капітан NAVI з VALORANT Кирило Карасьов.

Чужий серед чужих, чужий серед своїх. NAVI зробили фатальну помилку, яка коштуватиме їм як російської аудиторії, так і поваги Українського суспільства

“Для міжнародної спільноти спорт є важливим вектором, який виражає громадську думку. Тому санкції у світі спорту мають величезний медійний вплив, який іноді перевищує вплив політичних заяв” – Міжнародне французьке радіо. 74 дні Україна живе в парадигмі війни, яка вплинула на життя кожного українця. Навіть наш сайт, далекий від політики, пише про події, пов’язані з війною,