Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Депутат Держдуми Росії Терюшков зробив чергову неадекватну заяву про те, що в Росії потрібно робити свої круті турніри з кіберспорту. Депутат гадає, що на ці змагання приїдуть країни, які втомилися від олімпійського руху і хочуть залишатися чистими.

«Звичайно, треба створювати свої кіберспортивні турніри, запрошувати туди команди, гравців із країн ШОС, БРІКС, Білорусі.

Я впевнений, що до них приєднається багато інших країн, які втомилися від домінування деяких країн у міжнародних організаціях, олімпійському русі. Спорт має залишатися чистим, зокрема й кіберспорт», – сказав Роман Терюшков.


Коментар Gameinside: Про чистоту каже представник країни, яку ще до війни було позбавлено права виступати під власним прапором, через допінгові скандали. Лицемірство російських чиновників просто не має меж. 

Раніше ми писали, що про подібну маячню казав і головний менеджер Virtus.pro

Материалы по теме

Депутат Держдуми Росії закликав провести російський міжнародний турнір, а якщо американці будуть випендрюватись, то зламати сайт Пентагону

Депутат Держдуми Росії Віталій Мілонов висловився про проблеми з отриманням візи для гравців на IEM Dallas 2022. На думку одіозного російського депутата кіберспортивні турніри — це щось про хакерство. Політик пропонує забити на закордонні турніри і розвивати російський кіберспорт:

Річард Льюїс розкритикував санкції проти російського кіберспорту

0

Річард Льюїс назвав ключові проблеми жорстких санкцій у бік гравців із Росії. Аналітик висловив підтримку Україні, але сказав, що не всі росіяни винні в ситуації, що склалася. Надмірний тиск на молодих гравців регіону, щоб вони зробили заяву або ризикували своєю кар’єрою та майбутнім, на думку журналіста є несправедливим. «Багато російських гравців перебувають у важкому становищі

Догралися: чи є майбутнє у російського кіберспорту після 24 лютого? — монолог директора Gambit Esports

Комерційний директор Gambit Esports Давід Даштоян опублікував своє бачення майбутнього кіберспорту в Росії. В цілому навіть російська сторона згодна з тим, що російському кіберспорту скоріше за все настане кінець. Нагадаємо, що зараз Gambit знаходиться під потужними міжнародними санкціями, пов’язаними з війною в Україні та підтримкою клубом політики російського керівництва.  Нижче ми публікуємо переклад статті на