Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Тренер Evil Geniuses з CS:GO Даніель Vorborg Vorborg взяв на себе провину після того, як команда не змогла пройти кваліфікацію на BLAST Paris Major і у соціальних мережах почалася травля команди і звинувачення керівництва клубу у некомпетентності. 

Тренер зазначив, що у поганих виступах команди винен саме він, а керівництво створило оптимальні умови для гравців. 

Нагадаємо, що EG посіли 8 місце на відбіркових і не змогли пройти на RMR. Відомий аналітик kassad навіть виплатив 1000 доларів команді LOS+one за те, що вони вибили EG з турніру. 

Читайте також: G2 стали переможцями Чемпіонату Світу Six Invitational 2023 з тактичного шутеру Rainbow Six з призовим фондом 3 мільйона доларів

Материалы по теме

Стали відомі всі переможці кваліфікацій на американський RMR, а також повний склад американського RMR BLAST Paris Major

0

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.

Дві українські команди зіграли за слот у закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major. Результат і статистика матчу

Українська команда B8 у складній боротьбі змогла переграти інший український колектив LazerCats і вийшла у закриті кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major.

Кілька українських команд вийшли у вирішальний день першої відкритої кваліфікацій на BLAST Paris Major

0

Кілька українських колективів змогли пробитися у другий день першої відкритої кваліфікації на RMR до BLAST Paris Major. Команди пройшли у 1/32 турніру і грають свої матчі на HLTV.