Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

С 13 по 15 сентября 2019 года 80 команд (по три игрока в каждой) сразятся за призовой фонд в размере $500 000 на первом в мире международном турнире по Apex Legend от Electronic Arts и Respawn Entertainment.

social_banner-_1280kh720

Официальным освещением чемпионата на русском языке займется компания UCC и все фанаты Апекса смогут посмотреть сражения лучших на русском языке. CIS комунити сможежет болеть за отечественные команды, в том числе Natus Vincere. Не пропустите соревнования по этой новой динамичной и увлекательной киберспортивной дисциплине. 

Комментировать турнир будут:

Никита «Zais» Захаров
Дмитрий «AnuBiS» Соколов
Павел «Toll» Григорьев
Алексей «Deq» Пинаевский 

Русскоязычный канал трансляции: 

https://www.twitch.tv/uccstudio

Материалы по теме

Що не так з Valve? Kyle повідомив про те, що розробник Dota 2 віддав права на DPC російському букмекеру BetBoom

Англомовний коментатор та аналітик Dota 2 Кайл Фрідмен написав у своєму твіттері, що за його даними Valve віддала права на організацію та трансляцію однієї з ліг DPC наступного року російському букмекеру BetBoom.

Російська студія UCC вкотре спалилася, що FISSURE є її частиною, створеною для обходу санкцій

Російська студія UCC, яка раніше стверджувала, що не має жодного відношення до казахстанської студії FISSURE, яка викупила права на трансляцію останнього Мейджора та The International російською мовою, в черговий раз спалилася.

Студія FISSURE (прокладка російської студії UCC) повідомила, що буде транслювати The International та відбіркові до нього російською мовою

0

Як і повідомляв раніше v1lat офіційним транслятором відкритих відбіркових, турнірів останнього шансу та групової стадії The International 11 стала казахстанська студія FISSURE, яка є прокладкою російської студії UCC.

Віталій Волочай розповів про те, скільки коштували права на трансляцію TI, та як вони дісталися WePlay та російській студії

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай розповів, як так вийшло, що транслювати The International будуть WePlay, а не його студія. Також відомий коментатор підтвердив чутки, що права на російськомовну трансляцію продали букмекеру BetBoom і транслювати найголовніший турнір буде казахстанська прокладка російської студії UCC.