Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Засновник Monte Володимир Woro2k Велетнюк залишає свій рідний клуб Monte – про це повідомили команда і гравець у своїх соціальних мережах.

“Наші шляхи з Woro2k розходяться. Справжня Легенда Монте. Снайпер, лідер, капітан. Ти назавжди будеш на першій сторінці нашої історії. Ми завжди будемо пам’ятати паризький Мейджор та мрію, яку ти подарував нашій банді. Побачимось на сервері, Вова! Назавжди частина Банди Монте”, – так виглядає офіційна заява клубу.

 

“Хочу сказати це був чудовий шлях разом, Монте завжди буде в моєму серці як своє рідне, дякую усім хто тут працював, кожному гравцю. Хочу побажати їм тільки удачі і що б усі цілі, які перед собою ставили – добивались !А для мене починається нова сторінка, навіть не знаю, що мене чекає далі, але у кожного кінця є новий початок іншого! Слава Україні!”, – прокоментував своє розставання з командою Woro2k. 

 

Розставання Woro2k з командою стало громом серед ясного неба. Гравець, який стояв у витоків клубу і зумів здійснити мрію кожного амбітного каесера – пробився з самих низів на Мейджор, здавався абсолютно невідійманою частиною Монте, тим, хто визначає бойовий склад команди і вектор її розвитку. 

Виявилося, що це уявлення – ілюзія і гравець був лише одним з п’яти “найманих працівників” з якими менеджмент може розстатися просто розірвавши чи не продовживши контракт. 

Вже після початку повномасштабного вторгнення, але перед створенням Monte ми взяли велике інтерв’ю у гравця, який здавався нам тим, хто скоро може досягти успіху і не прогадали. Лише за два роки Worok подолав величезний шлях. З перспективного і молодого, але невідомого широкому загалу, він перетворився на людину, яка змогла під час війни знайти інвестора для створення клубу, зібрати навколо себе склад, що обіграв самих NAVI і вийшов у  Play-off Мейджора, виграти цілу купу ТІР-2 турнірів і встановити рекорд за кількістю зіграних офіційних карт за сезон, нарешті довести, що в Україні можна створити конкурентний клуб не залучаючи до нього росіян (до появи Монте цей наратив активно просували NAVI і більшість українських кіберспортивних діячів). 

Приєднання до складу sdy, якого woro2k добре знав по грі на ланах в Києві і по команді MadLions, здавалося б укріпило позиції Монте, як клубу, який буде потужно розвиватися і з часом зможе посперечатися з самими чорно-жовтими в популярності не лише на локальній, а і на глобальній сцені. 

Зрештою, ця амбітна мрія українських уболівальників зазнала нищівного удару після виходу з команди sdy, а після виходу Woro2k ця мрія ввижається похованою назавжди. 

Одні з найталановитіших українських гравців покинули “Базований клуб”, який останнім часом не пройшов на Мейджор і втратив прямі запрошення на всі ТІР-1 турніри. Більш того в клубі не залишилося жодного гравця з його першого складу, який було зібрано Woro2k. Доля клубу здається дуже туманною. Так, в нього все ще є потужний спонсор Favbet, проте вже зараз він дивиться в інший бік, створивши власну команду під власним брендом. Monte співпрацює і з іншими українськими партнерами, але там вочевидь досить помірні бюджети, які можуть зникнути, якщо й надалі команда не показуватиме результати.

До того ж разом з sdy і Woro2k Монте втратили левову частку свого медійного потенціалу і це не може викликати радість у спонсорів. 

Що стало причиною виходу з Монте спочатку sdy, а потім і Woro2k? Можливо гроші, гравці банально хотіли більші зарплати, ніж міг собі дозволити клуб, проте ймовірніше за все в клубі намітився розкол між гравцями та керівництвом щодо подальшого розвитку команди і ці суперечності виявилися нездоланими. 

Woro2k поки не оголосив, де продовжить свою кар’єру, проте було б цікаво побачити снайпера і лідера або в ENCE разом з sdy, або в Team Favbet, які зараз потужно додають і мають непогані шанси на прогрес в цьому році. 

Щодо клубу Monte прогнози виглядають дуже невтішними. За останні пів року клуб втратив двох провідних українських гравців, найняв в склад “збитих льотчиків”, випав у рейтингу HLTV з першої тридцятки, втратив прямі запрошення на великі турніри, втратив велитенську частку медійності, втратив український прапор через зменшення в складі кількості українців, але головне, що клуб значною мірою втратив лояльність фанатів, які в першу чергу орієнтувалися на трійку українців sdy, Woro2k та DemQQ, з яких в складі залишився лише останній. 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.