Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Група російськомовних коментаторів, яких звільнили з RuHUB через осудження вторгнення Росії в Україну, створила незалежне об’єднання Fired Cast (звільнений каст) та планує транслювати російською доступний контент. До об’єднання увійшли Adekvat, Lex, Eiritel та Mila.

Офіційна заява

Всім привіт. Ми є ініціативною групою незалежних коментаторів, яка зібралася з метою створити російськомовне освітлення для єдиного регіону DPC, який залишився без ефірів цією мовою — Південна Америка.

На наших особистих твітч-каналах ви зможете переглянути офіційні трансляції першого та другого дивізіону без додаткових затримок. Тут ми будемо повідомляти, де знайти стриму кожного ігрового дня, а також тримати вас у курсі новин!

Let’s fire it up

Для комунікації з глядачами кастери створили канал в телеграм

Читайте також про відеоролик від розробників Stalker2, я якому вони розповідають, як працюють під час війни. 

Материалы по теме

v1lat підтвердив, що Maincast програв тендер на російськомовну трансляцію Мейджора російській студії. Боротьба за українськомовну трансляцію триває

Хедлайнер української студії Maincast Віталій v1lat Волочай прокоментував інформацію про те, що права на російськомовну та українськомовну трансляції PGL Arlington Major 2022 викупила невідома російська студія.

RuHUB залишила найхаризматичніша коментаторка студії, яка ходила на мітинги та збирала гроші для України

Зірка студії RuHUB Дар’я Eiritel Морозова пішла з найбільшої російської студії. Цей вчинок чекали давно, бо саме Eiritel зайняла активну антивоєнну позицію після початку війни в Україні.

З російської студії RuHUB звільнено чотирьох талантів, які були помічені за засудженням війни в Україні

Коментатори та аналітики Рустам ‘Adekvat‘ Мавлютов, Дмитро ‘Inmate‘ Філінов, Міла ‘Mila‘ Алієва та Олексій ‘Lex‘ Філіппов закінчили співпрацю з RuHub. Про це повідомила студія с соціальній мережі «ВКонтакті». Нагадаємо, що RuHUB входить до тісно пов’язаного з керівництвом Росії кіберспортивного холдингу ESForce.