Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Evil Geniuses офіційно розпустила свій легендарний склад з Dota 2, попрощавшись з гравцями лише постом у твіттері.

Така неповага до звільнених Arteezy, Cr1t, Fly, Abed та Nightfall викликала обурення в уболівальників, а колишній директор команди Алекс Гарфілд навіть опублікував пост, в якому сказав, що «Прощання має бути краще, ніж це, тому що це насправді – не просто прощання з EG, якими ми їх знали, але прощання з останнім фрагментом того, що нагадує нам про EG, яким він був колись».

У своєму дописі Гарфілд каже, що зміна складу EG — це «останній цвях у труну для застарілого бренду, який, здається, прагне забути власну історію».

Хоча EG ще не повідомляли про підписання нового складу, проте за інформацією ЗМІ американський клуб піде зі сцени Північної Америки та підпише ядро складу з Перу Thunder Awaken: Pakazs, Matthew та Pandaboo, до яких приєднаються два гравці команди beastcoast Wisper та Chris Luck.

Треба зазначити, що з моменту виходу Dota 2 у 2011 році, клуб завжди представляв сцену Північної Америки, а Arteezy та Cr1t- грали в ньому аж з 2016 року.

Читайте також: Від епохальної події, що назавжди змінила кіберспорт до краху легенди — 11 років історії The International

Материалы по теме

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

OG та Liquid впали в нижню сітку. Всі результати другого дня Play-off The International 11

Завершився другий день Play-off The International 11 і у верхній сітці залишилося лише 4 команди, які знаходяться у півфіналах.

Thunder Awaken вибили Evil Geniuses в нижню сітку play-off The International 11

0

У першому чвертьфіналі верхньої сітки Play-off The International 11 перуанська команда Thunder Awaken впевнено впоралася з Evil Geniuses, яким після групового туру почали пророкувати перемогу на турнірі.