Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Lenovo LEGION оголошують конкурс для стримерів, головним призом в якому стане потужний ігровий ноутбук Lenovo Legion Slim 5

Для участі в конкурсі стримери мають стати ком’юніті-кастерами Чемпіонату України з VALORANT – VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION.

Головною умовою конкурсу є стриминг турніру на своєму каналі в обсязі мінімум 5 годин ігрового часу або п’ять карт. Виконавши умови конкурсу, учасники отримають знижку 10% на будь-який ноутбук Lenovo LEGION, а головний переможець виграє ноутбук Lenovo Legion Slim 5

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі мають заповнити заявку, після її підтвердження вони мають виконати умови конкурсу. Переможця буде визначено випадковим чином серед всіх учасників. Розіграш ноутбука відбудеться після завершення фіналу турніру.

Для підтвердження заявки стрімери мають відповідати наступним вимогам:

  1. Мати не менше 100 підписників на каналі на Twitch або Youtube, де буде проходити трансляція
  2. Стримити виключно українською мовою
  3. Мати позитивну репутацію в ком’юніті

В конкурсі можуть брати участь і гравці турніру, якщо вони відповідають вимогам. Вони можуть транслювати в тому числі власні ігри. 

Материалы по теме

Визначилися всі фіналісти Чемпіонату України VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION

На вихідних відбулися останні кваліфікації Чемпіонату України – VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION. Загалом в турнірі взяло участь 55 команд з усієї України, чотири з них пройшли у фінальну частину турніру, а ще кілька колективів зіграють в турнірі за 5-8 місця.

Анонс Чемпіонату України – VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION з призовим фондом 100 000 грн

Lenovo оголошує про старт всеукраїнських змагань VALORANT WINTER CUP 2024 powered by Lenovo LEGION з призовим фондом 100,000 гривень.

Lenovo презентували унікальні девайси, які не потребують підзарядки від електромережі

Lenovo анонсували девайси, які працюють без підзарядки та підключення до струму. На виставці CES 2024 Lenovo продемонстрували унікальні мишку та клавіатуру, які працюють від сонячної енергії та механічної підзарядки.