Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Подивімось, як світ CS:GO відреагував на «три постріли» Valve, які так розбурхали спільноту наприкінці сезону. Детальніше про ці зміни ми писали тут. 

shox: Не впевнений щодо нерфу AWP. AWP напевно дуже сильний, але хіба 5 набоїв змінять щось? Я не впевнений, але хороші awp вражають першими 3 кулями, я б сказав, решта пострілів — бонуси. Подивимося, чи це щось змінить.

innersh1ne: Видалення dust2 з активного маппула + зменшення обойми в AWP з 10 до 5 обидва вплинуть на геймплей та вплинуть на  снайперів.

flusha: Це найгірший мап пул в історії CS:GO.

sdy: Чому не міраж? 🙁

bondik: Нарешті вони зробили нерф обойми для awp. Я говорив про це багато років. Чудова робота, CSGO. 5 патронів — надто радикально, на мій погляд, але це все одно добре.

Krizzen: 5 набоїв у awp, bondik розповідав усім про це протягом 5 років.

NiKo: Чому dust2 ? Чому вони додають Anubis замість tuscan чи cache? Я також не проти cbble.

kennyS: О ні… dust2 тебе не вистачатиме 🙁 5 куль замість 10 для AWP, потрібно менше мазати, звучить просто.

XANTARES: ЧОМУ НЕ CBBLE, ЧОМУ НЕ TUSCAN? Мені просто сумно від цього…

friberg: -D2 та M4A4 мета. До речі, я вільний агент 🙂

k1to: Дерев’яна карта D2 у будь-якому випадку

syrsoN: dust2 :((((((

ELIGE: ЛОЛ???? Я не знаю, чи хороший Анубіс, але два нерфи — це добре. Подивимося, як усе зміниться.

SPUNJ: Нерф шкоди для m4a1-s — цікава зміна. Якщо падіння шкоди буде досить різким, це може призвести до того, що люди вибиратимуть AК на дальніх позиціях, де потрібно вести бій на дальніх дистанціях.

Відомий аналітик CS:GO Дункан Thorin Шилдс також жорстко прокоментував зміни від Valve: 

Маппул у CS:GO ніколи не був гіршим, ніж зараз. Valve примудрилася залишити три карти, які залишаються найменш грабельними: оновлений Nuke, Vertigo та Ancient. Говоріть що завгодно про Dust 2, але вона ніколи не страждала від проблем зі звуком, багом Молотова, багу текстур і людей, що ходять тільки на одну точку. Цей список можна продовжувати ще.

Читайте також: Колишній гравець Astralis закликав взяти в NAVI росіянина, а після хейту пояснив, що вважає це нормальним через позицію NAVI

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.