Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Проросійський букмекер GG.bet, який попри заяви продовжує активно працювати та заробляти гроші в Росії, використав сексуалізовані образи ведучих Natus Vincere Антоніни Предко та Яни Диченко для створення кіберспортивного календаря у вигляді шпалер для робочого столу у всіх можливих форматах як для PC, так і для мобільних пристроїв.

Нагадаємо, що даний букмекер є головним партнером українського кіберспортивного клубу NAVI і, як і спонсорований ним клуб, намагається всидіти одночасно на двох стільцях і працювати як на Росію, так і на Україну, попри повномасштабну війну, яка триває вже більше ніж пів року. 

Нагадаємо, що поки NAVI та GGbet продовжують заробляти гроші, співпрацюючи з росіянами, чиї руки в крові, справжні українці з кіберспорту подають приклад безкорисливого патріотизму, збираючи гроші для перемоги у війні.

Материалы по теме

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Завершився Brawl Stars World Finals 2022 — Чемпіонат світу з мобільної гри Brawl Stars

Перемогою клубу ZETA DIVISION ZERO завершився чемпіонат світу Brawl Stars World Finals 2022, на якому розігрувався 1 мільйон доларів США. Цікаво, що срібло дісталося другому складу того самого клубу ZETA DIVISION ONE. Обидві команди представляють Японію.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.