Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В официальной группе Михаила Dosia Столярова появилась новость о том, что он стал капитаном Gambit Esports. Ранее эту позицию занимал Денис seized Костин.

fullsizerender-137

Решение о смене ролей было принято после группового этапа DreamHack Open Tours 2018. Также стало известно, что Михаил Dosia Столяров уже успел попробовать себя в роли капитана в матче против North. Тем не менее дебют российского ветерана оказался неудачным, так как времени подготовиться должным образом не было.

Уже сегодня, 23 мая, Gambit Esports начнут свой путь на турнире Adrenaline Cyber League 2018, где в первом матче им предстоит встретится с бразильцами из SK Gaming. Старт матча запланирован на 18:00 по киевскому времени. Следить за ходом турнира можно в нашем репортаже здесь.

Состав Gambit Esports:

  • Даурен AdreN Кыстаубаев
  • Рустем mou Телепов
  • Абай HObbit Хасенов
  • Михаил Dosia Столяров
  • Денис seized Костин

Источник

Материалы по теме

Казахстанська команда за участі Dosia зіграє в турнірі Путіна за 500 тисяч доларів

Казахстанська команда в якій виступають пенсіонери і чемпіони Мейджора Dosia та mou виступить на турнірі від Путіна “Ігри майбутнього”, який відбудеться в березні у Казані. В дисципліні CS2 буде розіграно 500 тисяч доларів США, що ставить ці змагання на один рівень з багатьма топовими турнірами, принаймні за розміром призового фонду.

Колишня дівчина Сімпла зіграє на пропагандистському турнірі від Департаменту транспорту Москви

Росіяни продовжують просувати свою країну через кіберспорт, створюючи інфоприводи для внутрішньої та зовнішньої аудиторії. Після того, як в CS2 додали майстерню карт і з’явилася можливість додавати кастомні карти, росіяни миттєво випустили  карту московського метрополітену.

Російська МТС списала кілька мільйонів доларів через закриття кіберспортивного клубу Gambit

Російська МТС повідомила про списання збитків на суму 207 мільйонів рублів (близько 2 мільйона доларів за нинішнім курсом) через переоцінку вартості кіберспортивного клубу Gambit Esports, діяльність якого було призупинено майже одразу після початку повномасштабного вторгнення в Україну.

На Inferno в CS2 розробники видалили історичну табличку Адама Фріберга і плакат Dosia

0

Пам’ятна табличка Адама Фріберга на банані та плакат Михайла Dosia Столярова на піті – дві знакові згадки про фантастичні моменти, які були частиною Inferno у CS:GO були видалені в оновленій версії Inferno у CS2.