Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Денис «seized» Костин сообщил в своем Твиттере, что сыграет за Gambit Esports в сегодняшнем матче против Against All Authority в рамках ESEA Season 27 — Premier Division. Europe. Он заменит Бектияра «fitch» Бахытова.

Screenshot_1

Сегодня, 30 января,  Gambit Esports встретятся с  Against All Authority в рамках ESEA Season 27 — Premier Division. Europe, но вместо  Бектияра «fitch» Бахытова выступит выходец  Natus Vincere —  Денис «seized» Костин. Как написал сам Костин, он сыграет в качестве стендина, поэтому неизвестно, продолжит ли он свое выступление за Gambit в дальнейших матчах, так как уже завтра им предстоит сыграть с  Nemiga Gaming.

На прошедшем ELEAGUE Major 2018 Gambit Esports не вышли в плей-офф, как и  FlipSid3 Tactics за которых seized выступал на правах аренды. Вполне возможно, что казахи ищут замену Бахытову, так как тот показал самый худший результат в коллективе.

Состав Gambit Esports на матч с aAa:

  • Даурен “AdreN” Кыстаубаев
  • Рустем “mou” Телепов
  • Абай “HObbit” Хасенов
  • Михаил “Dosia” Столяров
  • Денис «seized» Костин (стендин)

Источник

Материалы по теме

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

Seized знову втратив команду. Всіх російських гравців Team Singularity було кікнуто

0

Данський клуб Team Singularity розійшовся зі своїм складом з CS:GO. Склад відправили у відставку через виключення Росії зі світового кіберспорту.

Догралися: чи є майбутнє у російського кіберспорту після 24 лютого? – монолог директора Gambit Esports

Комерційний директор Gambit Esports Давід Даштоян опублікував своє бачення майбутнього кіберспорту в Росії. В цілому навіть російська сторона згодна з тим, що російському кіберспорту скоріше за все настане кінець. Нагадаємо, що зараз Gambit знаходиться під потужними міжнародними санкціями, пов’язаними з війною в Україні та підтримкою клубом політики російського керівництва.  Нижче ми публікуємо переклад статті на