Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv без проблем виграла турнір Elisa Invitational Fall 2022 Contenders, здобувши перемоги у трьох матчах поспіль. Турнір проходив у форматі швейцарської системи, окрім EC Kyiv рахунок 3-0 зробила тільки команда Into the Breach. 

Також шанс отримати путівку є у команди B8, яка зараз крокує з рахунком 2-1 по матчах і знаходиться в одній перемозі від виходу в Elisa Invitational Fall 2022. 

На Elisa Invitational Fall 2022 буде розігруватися призовий фонд у розмірі $25 000, а також місце у річному фіналі, де розіграють $200 000. 

Нагадаємо, що вчора з цього турніру дискваліфікували команду schadE halt за яку грає два українці. Команду звинуватили у підставних матчах, ведеться розслідування. 

Материалы по теме

IKLA показали відеоблог з медіа дня, де команда приміряла нову форму

0

Український клуб IKLA (EC Kyiv) виклав презентаційний влог с медіа дня, де гравці фотографувалися у новій формі клубу, а нові ведучі презентували себе.

Про ребрендинг EC Kyiv у IKLA — друга частина інтерв’ю з CEO клубу Максимом Беднарським

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.

Український клуб EC Kyiv змінив назву, кольори, айдентику та позиціонування. Тепер клуб називається IKLA

Український кіберспортивний клуб EC Kyiv змінив назву на IKLA, перейменував соціальні мережі та випустив цікавий анімаційний ролик, де змія жалить капітана команди і він попадає у віртуальну реальність, де вдягає нову форму клубу IKLA.

EC Kyiv розійшлися з Михайлом Kane Благіним після закінчення випробувального терміну

EC Kyiv повідомили, що після тестового періоду вирішили не продовжувати співпрацю з Михайлом Kane Благіним і анонсував появу нового тренера.