Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Gambit Esports стали на один крок ближче до повного закриття команди. Сьогодні Gambit повідомили, що закривають склад з Dota 2.

Сьогодні ми прощаємось з AS Monaco Gambit Dota 2. Гравці та тренер колективу стають вільними агентами. Дякуємо хлопцям за те, що гідно представляли нашу організацію, та бажаємо їм удачі у подальших починаннях!

Колишній склад AS Monaco Gambit Dota 2:

Альберт «alberkaaa» Чорноіванів
Артем «Lorenof» Мельник
Андрій «meLes» Романов
Олександр «Immersion» Хмелевської
Сергій «HappyDyurara» Хоронжий
Володимир «Chappie» Кузьменко

Вчора ми повідомляли, що Gambit закрили свій склад з Fortnite. Ще раніше команда продала свій самий зірковий склад з CS:GO американцям Cloud9.


Коментар Gameinside: Можливо ви не знали, але від початку створення Gambit можна частково вважати українською організацією. Хоча команда і виникла на уламках російської команди m5, після того, як її власника Діму Смєлого посадили до американської в’язниці. Але підняти команду на світовий рівень вийшло за допомогою саме українських інвестицій. Так Костянтин Пікінер після розвалу m5 фактично залишився без роботи, але знайшов в Україні інвестора, який допоміг створити команду і підтримувати її допоки вона не набрала сили та не стала відомою. 

З часом команда з Зевсом у ролі капітана виграла мейджор і ціна на неї нечувано злетіла. Саме тоді український інвестор вигідно продав команду російському МТС, виручивши за неї декілька мільйонів доларів. 

Материалы по теме

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

M3C (екс Gambit) не отримали місця у професійній лізі VALORANT і розвалилися

Колишня команда Gambit з VALORANT, яка після закриття клубу продовжила грати під тегом M3C, припиняє своє існування.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.