Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Gambit Esports  стрімко прямує до закриття клубу. Сьогодні вони повідомили, що звільняють гравців з дисципліни Fortnite.

Сьогодні наші шляхи розходяться з гравцями та аналітиком складу. Вони залишили Gambit Esports і стали вільними агентами.

Протягом кількох років letw1k3 та Toose представляли нашу організацію на найвищому рівні. У їхньому активі участь на Fortnite World Cup, перемоги на турнірах серії Fortnite Championship Series та DreamHack Open. Від імені Gambit Esports хочемо висловити подяку Марку, Іллі та Володимиру за неоціненний внесок у розвиток організації та побажати їм успіхів у подальших починаннях.

На цей час Gambit продали склад з CS:GO в Cloud9, та розпустили фортнайтерів, але все ще мають два склади в дисципліні Dota 2, а також склади по Apex Legends та Valorant. У всіх дисциплінах гравцям клубу заборонено виступати під власною назвою та у формі клубу, через санкції, що було введено через агресію Росії проти України. 

Материалы по теме

Team Liquid підписали у свій склад з VALORANT двох росіян з Gambit

Team Liquid у рамках підготовки до професійної франшизної ліги з VALORANT підписали новий склад у який увійшло двоє гравців колишньої російської команди Gambit, що припинила своє існування після накладених на неї санкцій через війну в Україні.

M3C (екс Gambit) не отримали місця у професійній лізі VALORANT і розвалилися

Колишня команда Gambit з VALORANT, яка після закриття клубу продовжила грати під тегом M3C, припиняє своє існування.

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.