Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Gambit Esports  стрімко прямує до закриття клубу. Сьогодні вони повідомили, що звільняють гравців з дисципліни Fortnite.

Сьогодні наші шляхи розходяться з гравцями та аналітиком складу. Вони залишили Gambit Esports і стали вільними агентами.

Протягом кількох років letw1k3 та Toose представляли нашу організацію на найвищому рівні. У їхньому активі участь на Fortnite World Cup, перемоги на турнірах серії Fortnite Championship Series та DreamHack Open. Від імені Gambit Esports хочемо висловити подяку Марку, Іллі та Володимиру за неоціненний внесок у розвиток організації та побажати їм успіхів у подальших починаннях.

На цей час Gambit продали склад з CS:GO в Cloud9, та розпустили фортнайтерів, але все ще мають два склади в дисципліні Dota 2, а також склади по Apex Legends та Valorant. У всіх дисциплінах гравцям клубу заборонено виступати під власною назвою та у формі клубу, через санкції, що було введено через агресію Росії проти України. 

Материалы по теме

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.

Gambit розпустили останній склад з Dota 2. В команді залишилося лише два склади по не популярним в східній Європі іграм

0

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, остаточно пішов з Dota2. Сьогодні команда повідомила про закриття свого другого складу з доти. У квітні команда звільнила свій основний склад з популярної кібердисципліни. Також команда продала свій зірковий склад з CS:GO американцям Cloud9.

Данкан «Thorin» Шілдс назвав суму за яку Cloud9 придбали склад Gambit. На його думку це надзвичайно вигідна ціна

0

Скандальний треш-толкер кіберспорту Данкан «Thorin» Шілдс прокоментував приєднання складу Gambit до Cloud9 та назвав суму, за яку відбулася угода.