Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, остаточно пішов з Dota2. Сьогодні команда повідомила про закриття свого другого складу з доти. У квітні команда звільнила свій основний склад з популярної кібердисципліни. Також команда продала свій зірковий склад з CS:GO американцям Cloud9.

Сьогодні ми прощаємося з GambitDota2. Команда продовжуватиме змагатися разом під тегом One Move.

Разом з нами вони зайняли два другі місця на D2CL і пройшли кваліфікацію до першого дивізіону DPCEEU.

Дякую й успіхів у подальших починаннях!

На цей час у клубу залишились склади тільки з двох дисциплін — VALORANT та APEX LEGENDS


Коментар Gameinside: Санкції, над якими так сміялися росіяни, руйнують російський кіберспорт у нас на очах. Фактично команда Gambit тепер існує тільки на папері. Інший флагман російського кіберспорту Virtus.pro вимушений звільняти ключових гравців і принизливо грати в чужих футболках та під чужою назвою. Залишилось тільки позбутися російських гравців в Українських командах і ми здобудемо перемогу над Росією принаймні в кіберспорті, а потім, впевнений і у війні.

Читайте також про повернення Ramzes666 у Virtus.pro з якими гравець виграв 5 мейджорів.

Материалы по теме

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Gambit закрили ще один склад, з початку війни клуб втратив 5 з 6 складів

Російський клуб Gambit, пов’язаний з керівництвом РФ, повідомив про закриття ще одного складу, на цей раз з гри Apex Legends. Раніше команда продала свій склад по CS:GO, а також закрила два склади з Dota 2. На цей час в складі клубу залишається тільки чемпіонський склад з Valorant.