Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор Виталий v1lat Волочай сообщил, что будет комментировать матчи NBA. Об этом стало известно из его Twitter-аккаунта.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Большое интервью с yXo о детстве, уходе и возвращении в киберспорт, отношениях с мамой и противостоянии CS:GO с Valorant

Из интересных новостей, хотел бы сообщить, что Мегого дали мне шанс прокомментировать то, о чем я давно мечтал.

Ждите меня с 1 августа на некоторых матчах #NBA в роли play-by-play комментатора на официальных трансляциях. Пока только для зрителей в РФ.

Надеюсь все получится:)

Напомним, что Национальная баскетбольная ассоциация (NBA)  возобновит проведение матчей уже 31 июля.

Материалы по теме

Віталій V1lat Волочай повідомив, що китайські команди їдуть на турнір Путіна через вказівку керівництва Китаю

0

Наратив про кіберспорт поза політикою вкотре спростовує той факт, що китайські команди, які відвідають турнір президента Росії Путіна їдуть на змагання за вказівкою керівництва Китаю.

V1lat пообіцяв світовим грандам Dota 2 влаштувати пекло через їх бажання поїхати на турнір “Ігри майбутнього”

Український коментатор Віталій V1lat Волочай спробував привернути увагу чисельних команд, які планують брати участь в турнірі Путіна Ігри майбутнього. Він пригрозив топовим світовим колективам проблемами з візами через їх підтримку тероризму.

Операційний директор Федерації кіберспорту України розповів, чим займається UESF, чому Монте виключені зі збірної України і назвав нападки v1lat наклепом

На тлі гучного скандалу, спровокованого неможливістю Монте виїхати на IEM Sidney, коли деякі кіберспортивні діячі спробували перекласти всю відповідальність на Федерацію кіберспорту України відбувся подкаст, в якому операційний директор UESF Едуард Анохін спробував відповісти на всі незручні питання.

v1lat звинуватив Федерацію кіберспорту в проблемах Monte і його знову спіймали на брехні. Розповідаємо, навіщо ведеться кампанія по знищенню репутації UESF

Віталія v1lat Волочая в котрий раз спіймали на брехні. Хедлайнер Maincast з фантастичною регулярністю намагається знищити репутацію  Федерації кіберспорту України. Розказуємо про черговий скандал і розповідаємо навіщо v1lat це робить.