Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Хоча Мейджор з CS:GO все ще був кращим, якщо порівнювати години перегляду чи середню кількість глядачів на трансляціях, він програв CHAMPIONS з VALORANT за кількістю глядачів на піку. В цілому показники в обох турнірів дуже близькі, що говорить про те, що Валорант впритул наблизився до CS:GO лише за два роки з моменту виходу гри. 

Проте це порівняння не досить коректне, бо весняний Мейджор від PGL зібрав набагато кращу статистику переглядів, показавши, що CS:GO все ще на вершині. 

Інші дисципліни суттєво програли лідерам. На третьому місці опинився Чемпіонат Світу з Apex Legends, а Overwatch став четвертим. 

Також VALORANT виграв перегони в популярності гри на трансляціях на Twitch серед шутерів, ледь не вдвічі випередивши CS:GO, третім за популярністю став Apex Legends, а от колись хайповий Fortnite посів лише четверте місце, проте це не поганий результат у порівнянні з PUBG, який опинився взагалі на 9 місці в рейтингу, програвши за переглядами навіть Overwatch 2. 

Читайте також: Epic Games виплатить 520 мільйонів доларів за порушення правил FTC у грі Fortnite

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

NAVI розпустили свій провальний жіночий склад з VALORANT

0

NAVI розпустили свою жіночу команду з VALORANT – Celestials, яку було створено у липні 2022 року і представлено турецьким складом.  Клуб розігнав склад з жорстким формулюванням “за незадовільні результати”.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x