Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська команда EC Kyiv зайняла 3-4 місце на міжнародному турнірі CCT Central Europe Series 1. Спочатку команда подолала групову стадію у форматі швейцарської системи, там українці зіткнулися з чітерами, проте подали апеляцію і пройшли у Play-off.

В основній стадії турніру команда змогла впоратися з 21 місцем світового рейтингу командою Finest та 39 місцем світового рейтингу командою Enterprise. Нажаль в півфіналі турніру українці програли бразильцям mibr, які згодом стали чемпіонами турніру. 

На CCT Central Europe Series 1 розігрувався призовий фонд у розмірі 50 000 доларів. За 3-4 місце EC Kyiv виграли 5000 доларів, а також отримали 50 рейтингових балів, завдяки яким вони мажуть пройти на великий лан в кінці сезону, звісно, якщо команда добере бали на наступних турнірах. 

Успіх команди прокоментував головний тренер Михайло Kane Благін: 

Це був чудовий досвід знайомства з гравцями EC Kyiv, які показали свій великий потенціал. На жаль, вчора був не наш найкращий день, але турнір дав більше впевненості у тому, що у команди світле майбутнє.

Також в Play-off грала команда Monte, в якій виступає два українці. Наші хлопці також програли mibr, проте у чвертьфіналі.

Сітка турніру 

Розподіл призових місць

Читайте також про оновлений світовий рейтинг команд, та зміни, які відбулися в ньому за останній місяць. 

Материалы по теме

IKLA показали відеоблог з медіа дня, де команда приміряла нову форму

0

Український клуб IKLA (EC Kyiv) виклав презентаційний влог с медіа дня, де гравці фотографувалися у новій формі клубу, а нові ведучі презентували себе.

Про ребрендинг EC Kyiv у IKLA — друга частина інтерв’ю з CEO клубу Максимом Беднарським

Сьогодні клуб EC Kyiv оголосив про великий ребрендинг. Кияни не просто змінили назву, вони змінили буквально все, включаючи кольори, айдентику, та позиціонування. Разом з СЕО клубу Максимом Беднарським ми обговорили причини таких радикальних змін, що за ними стоїть і що чекає на відомий український клуб найближчим часом.

Український клуб EC Kyiv змінив назву, кольори, айдентику та позиціонування. Тепер клуб називається IKLA

Український кіберспортивний клуб EC Kyiv змінив назву на IKLA, перейменував соціальні мережі та випустив цікавий анімаційний ролик, де змія жалить капітана команди і він попадає у віртуальну реальність, де вдягає нову форму клубу IKLA.

EC Kyiv розійшлися з Михайлом Kane Благіним після закінчення випробувального терміну

EC Kyiv повідомили, що після тестового періоду вирішили не продовжувати співпрацю з Михайлом Kane Благіним і анонсував появу нового тренера.