Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У фіналі верхньої сітки Мейджора з VALORANT під назвою VALORANT Masters Copenhagen сьогодні зустрічаються команди Paper Rex та Optic Gaming.

Переможець матчу у форматі до двох перемог на трьох картах вийде у фінал турніру. Букмекери вважають шанси команд абсолютно рівними, а цікавості матчу додає той факт, що Optic представляють Америку у той час, як Paper Rex захищають азійський регіон. 

Між собою команди не зустрічалися, обидві дійшли по верхній сітці без поразок і ніхто достеменно не знає на чиєму боці буде фортуна сьогодні. 

Принциповий матч фіналу вінерів розпочнеться сьогодні о 18.00 за Києвом, після його закінчення о 21.00 розпочнеться матч FPX проти Fnatic.

Нагадаємо, що на турнірі розігрується призовий фонд у 650 тисяч доларів США. Переможець отримає 200 тисяч доларів.

Склад Paper Rex

Склад Optic Gaming

Сітка турніру

ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Читайте також інтерв’ю з Ange1 з турніру у Копенгагені.

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai – інформація, трансляція, результати. Оновлюється

0

В Шанхаї стартував другий Мейджор з VALORANT у 2024 році – VALORANT Champions Tour 2024: Masters Shanghai. За мільйонний призовий фонд змагається 12 команд, які вибороли це право в регулярних регіональних лігах.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.