Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

30 обраних кіберспортивних клубів з усієї планети стали учасниками програми підтримки клубів від саудівської Esports World Cup Foundation. Фактично можна констатувати, що саудити створили ще один, можливо найпотужніший важіль впливу на світовий кіберспорт, а разом з тим винайшли найкращий інструмент розкрутки власних турнірів.

В той час, як Valve бореться з франшизними лігами, Саудівська Аравія фактично створює свою мегафраншизну лігу, за допомогою якої матиме величезний вплив на майже всі провідні кіберспортивні клуби світу. Від франшизних ліг дану програму відрізнятиме лише те, що клуби не матимуть гарантованих слотів на чемпіонатах фундації, але це ніяк не зменшує вплив Esports World Cup Foundation, бо клуби будуть отримувати від фонду величезні гроші. 

Дивлячись на список учасників програми стає зрозумілим, що саудити насамперед брали за увагу не досягнення клубу, а його мультигеймінговість. Так серед учасників немає триразових чемпіонів Мейджорів Astralis, відсутні такі титани CS, як Heroic, MOUZ і ENCE. Більше того серед учасників немає навіть дворазових чемпіонів The International Team Spirit. 

Офіційна заява Esports World Cup Foundation

Ми з гордістю повідомляємо, що 30 кіберспортивних клубів з усього світу були прийняті до своєї дебютної програми підтримки клубів Esports World Cup Foundation. Повна лінійка клубів включає 100 Thieves, Blacklist International, Cloud9, FaZe Clan, Fnatic, Furia, G2 Esports, Gaimin Gladiators, Gen.G, Guild, Karmine Corp, KOI, LGD Gaming, LOUD, OG, Natus Vincere, Ninjas в Pyjamas, NRG Esports, Spacestation, T1, Talon, Team Falcons, Team Liquid, Team Secret, Team Vitality, TSM, Tundra, Twisted Minds, Virtus pro та Weibo Gaming.

Програма підтримки клубів EWCF — це піонерська ініціатива, спрямована на сприяння створенню стійкої інфраструктури для мультидисциплінарних кіберспортивних клубів. Крім того, програма дає змогу кіберспортивним клубам розширювати свої інвестиції в більшу кількість ігор, забезпечуючи ефективні можливості для кар’єрного зростання та конкурентоспроможну підтримку для спортсменів у всьому світі.

Будучи учасниками Програми підтримки клубів EWCF, ці кіберспортивні організації можуть отримати фінансування з шість мацифрами для вступу в нові кіберспортивні дисципліни найвищого рівня, диверсифікуючи свій конкурентний слід і надаючи більше можливостей для кіберспортсменів. Фінансування вже дозволило кіберспортивним клубам:

  • Знову повернутися в кіберспортивні дисципліни, в яких вони вже давно брали участь, і увійти у нові ігрові жанри.
  • Вийти на нові міжнародні ринки, підписуючи гравців за межами рідного регіону, сприяючи зміцненню глобальної інфраструктури кіберспорту.
  • Створити новий контент, щоб залучити шанувальників захоплюючими розповідями гравців, а також найняти персонал, необхідний для підтримки цих зусиль. 

У відповідь на значний інтерес до Програми з боку Клубів у всьому світі, Програма збільшила кількість доступних слотів з 28 до 30. З 30 Клубів вісім було відібрано через відкритий конкурс у лютому 2024 року, протягом якого EWC отримали понад 150 заявок. Заявки оцінювалися за трьома основними критеріями: родовід клубу в кіберспорті, його перспективна конкурентна стратегія та цілі, а також творчий підхід до контенту та залучення шанувальників. 30 клубів походять із п’яти основних кіберспортивних регіонів — Європи, Азії, Північної Америки, Південної Америки та Близького Сходу — що робить програму підтримки клубів EWCF справді глобальною ініціативою.

Прийняття клубу до Програми підтримки клубів EWC не гарантує його участі в Чемпіонаті світу з кіберспорту. Усі клуби та спортсмени повинні прагнути отримати кваліфікацію в кожній дисципліні на основі власних заслуг. Призові фонди в кожному ігровому чемпіонаті, а також у міжігровому клубному чемпіонаті EWC доступні для всіх учасників EWC. Незалежно від кваліфікації на Чемпіонат світу з кіберспорту, усі учасники Програми підтримки клубів EWC матимуть право на щорічні фінансові винагороди залежно від їх здатності залучати глядачів і шанувальників до EWC.

Материалы по теме

Арабські шейхи купують всі провідні клуби світу, впроваджуючи програму Esports Club World Cup Program

Організатори наймасштабнішого в історії кіберспорту турніру Esports World Cup, який має пройти цього літа в Саудівській Аравії, фактично купили лояльність всіх провідних кіберспортивних клубів світу.