Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский тренер по CS:GO Иван Johnta Шевцов высказал своё мнение по поводу стрима Старикса в своём твиттере.

Ух, по ходу лютый там стримец был вчера у Старикса судя по клипам которые я видел. На первый взгляд клипы выглядят очень стремно. Гляну запись стрима вечером. Там я так понял еще и стенд ап от Мити бонусом идет, вообще кайф.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Долгожданное видео от Johnta: не верит в читерство Akuma, разбирает все сомнительные клипы

Напоминаем, что 2 июня на твитч канале Сергея Starix Ищука вышел стрим вместе с тренером команды Entropiq Дмитрием hooch Богдановым, на котором они вместе смотрели демки команды Akuma на почве подозрений в использовании софта.

Следите за ситуацией с Akuma у нас на сайте:

Материалы по теме

Не потрібен ні росіянам ні українцям. Starix звільнили з посади тренера російської команди Aurora

Російський клуб з CS:GO Aurora звільнив з посади тренера українського спеціаліста Сергія Starix Іщука. Хоча за його каденції команда досягла значних успіхів і навіть брала участь в турнірі RMR їй не вдалося досягти поставлених цілей і пройти на Мейджор, вона програла в турнірі останнього шансу FaZe, які й отримали путівку.

Сергій starix Іщук зі своєю російською командою Aurora пройшов на RMR BLAST Paris Major

0

Російська команда Aurora під керівництвом засновника NAVI, легендарного українського спеціаліста Сергія starix Іщука пройшла на  RMR BLAST Paris Major. На своєму шляху команда програла 500 та OG, проте переграла ESTATIC, JANO та HEET.

Колишній співробітник ESIC звинуватив w0nderful, woro2k та багатьох інших українських та російських гравців в участі у підставних матчах

Колишній співробітник ESIC та букмекерських компаній з нікнеймом yarabeu, який ще нещодавно сам займався організацією матчфіксингу (підставні матчі), у великому подкасті поділився своєю думкою про те, хто з відомих гравців та команд в Україні та Росії займається підставними матчами.

Entropiq виставляють Elian на трансфер. Українець SENSEI зіграє за російську команду в якості заміни на ESL Challenger Rotterdam

Організація Entropiq офіційно виставила на трансфер свого снайпера Elian і оголосила, що на закритих кваліфікаціях на ESL Challenger Rotterdam зіграє з стендином українцем SENSEI, про що ходили чутки раніше.